پایه نگهدارنده آهن ربایی بیسوس Baseus Small Ears Series Magnetic Bracket Vertical Type

ویژگی‌ها
  • ابعاد: 3.6 × 2.8 × 4.1 ميلی‌متر
  • وزن: 44 گرم
  • قابلیت چرخش 360 درجه
  • دارای مگنت قوی
  • چسب بی‌خطر و قوی برای اتصال به سطوح

245,000 تومان

پایه نگهدارنده آهن ربایی بیسوس Baseus Small Ears Series Magnetic Bracket Vertical Type

پایه نگهدارنده مغناطیسی بیسوس، استندی کوچک است که روی داشبورد خودرو نصب می شود. با به کار گیری توپی داخل هولدر، چرخش و تنظیم جهت گوشی روی آن به راحتی امکان پذیر خواهد بود. به طوریکه با زوایه 360 درجه با توجه به نیاز شما جهت ایجاد بهترین زاویه دید می چرخد.

هولدر با کیفیت با ظاهری زیبا

این نگهدارنده از سری نرم است و این به دلیل نوع روکش آن از نرم ترین مواد بسیار با کیفیت است که باعث ایجاد ظاهری زیبا برای این استند شده است. با چسباندن ورق های آهن ربایی همراه محصول به پشت گوشی و یا پشت قاب گوشی، با نزدیک کردن گوشی به پایه به خوبی استند گوشی را جذب کرده و آن را نگه می دارد.

baseus-small-ears-series-vertical-magnetic-bracket-06

آهنربایی فوق قوی

داخل این نگهدارنده 4 آهن ربا به کار رفته است که با ایجاد حالت مغناطیسی،با مکش بسیار قوی، گوشی را نگه می دارد و در برابر تکان های شدید خودرو مانع از لغزش و افتادن گوشی می شود البته این آهن رباها خللی در آنتن دهی گوشی ایجاد نمی کنند.

baseus-small-ears-series-vertical-magnetic-bracket-02-1

قابلیت چرخش 360 درجه

بیسوس پایه نگهدارنده خود را به گونه ای طراحی کرده است که قادر است به صورت 360 درجه بچرخد. بنابراین کاربران می توانند گوشی هوشمند خود را روی استند در زاویه دلخواه تنظیم کنند. با جداسازی محافظ زیر هولدر می توانید آن را روی داشبورد بچسبانید.

baseus-small-ears-series-vertical-magnetic-bracket-03