پاور بانک شیائومی Xiaomi PLM13ZM Power Bank V3 10000mAh

349,000 تومان

دسته:

پاور بانک شیائومی مدل PLM13ZM

شیائومی تاکنون کیفیت و قدرت محصولات خود را به کاربران مختلف اثبات کرده است. این شرکت این بار یک پاور بانک با قابلیت شارژ سریع دو پورت را عرضه نموده است.

xiaomi power bank05

این شارژر همراه دارای ظرفیت 10000 میلی آمپری می باشد که به راحتی می تواند نیازهای اکثر کاربران خود را برآورده کند. با داشتن چنین ظرفیت به راحتی می توان گوشی، تبلت، دوربین، MP3 Player و انواع دیگری از دستگاه های دیجیتال را شارژ نمود.

باتری لیتیوم پلیمری

باتری داخلی این پاوربانک از نوع لیتیوم پلیمری است، که این نوع باتری در مقایسه با باتری های لیتیوم یون یا همان لیتیوم آیون، از وزن کمتری برخوردار هستند که اگر در گوشی و یا پاوربانک مورد استفاده قرار بگیرند باعث کم شدن وزن نهایی محصول خواهند شد. نکته ی دیگر در مورد این نوع باتری ها، شکل پذیر بیشتر آنها نسبت به مدل های دیگر است در واقع به هرشکل هندسی مورد نیاز میتوان آنها را تبدیل کرد
معمولا در شرکت های بزرگ برای ساخت پاوربانک های خود از این نوع باتری استفاده می کنند زیرا طول عمری بیشتری دارد و باعث افزایش تعداد دفعات شارژ می شود. همچنین مدت زمان بیشتری، شارژ را نگه می دارند. باتری های لیتیوم پلمیری برعکس باتری های لیتیوم یونی، نیاز به شارژ شدن 100 درصد ندارد در واقع اگر گوشی شما یا پاوربانک دارای این نوع باتری است بدون اینکه شارژ آن کامل شود می تواند با خیال راحت از آنها استفاده کرد.

قابلیت شارژ سریع پاوربانک

این پاوربانک شیائومی دارای دو پورت ورودی Micro-USB و USB-C است که این دو رابط می توانند با حداکثر توان 18W در حالت ورودی پاوربانک را تنها در عرض 4 ساعت به طور کامل شارژ کنند.

شارژ همزمان دو دستگاه

با توجه به وجود دو پورت خروجی USB می توانید دو دستگاه را به طور همزمان توسط این پاوربانک شارژ کنید. جریان و ولتاژ پورت خروجی USB برابر با 5.1V/2.4A , 9V/2A,12V/1.5A و زمانیکه از همزمان از این دو پورت استفاده شود برابر است با 5.1V/2.6A.

Xiaomi Power Bank 3 10000mAh PLM13ZM Dual USB 18W Fast Charging Mi Powerbank 10000 Portable Charger02

ایجاد جریان کم برای شارژ

با دوبار کلیک کردن روی دکمه پاور می توانید دستگاه را روی حالت جریان شارژ کم تنظیم نمایید تا بتوانید هدست بلوتوث شیائومی و یا دستبند شیائومی را نیز شارژ کنید.

ظرفیت 10000 میلی آمپرساعت

با داشتن مقدار ظرفیت 10000 میلی آمپرساعت می توانید هر مدل گوشی را بیش از یکبار با این پاوربانک شارژ نمایید.