آموزش آیفون, خبر

نحوه کالیبره باتری آیفون 11 در iOS 14.5

Battery recalibrating 1

با انتشار iOS 14.5، اپل ویژگی جدیدی برای کالیبره سلامت باتری آیفون 11، 11 پرو و پرو مکس را ارائه کرد. این ویژگی حداکثر ظرفیت و عملکرد باتری را در مدل‌های آیفون 11 کالیبر می‌کند. در ادامه این مطلب نحوه کالیبره کردن خواهیم آموخت .

این ویژگی حداکثر ظرفیت و عملکرد باتری در طول دوره ‌های شارژ منظم انجام  میدهد و انتظار می رود که عملکردهای نامناسب باتری iPhone 11 را با یک کالیبراسیون مجدد، تا حد زیادی برطرف کند.

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که نحوه کالیبره باتری iPhone 11 به چه صورت است؟

باید گفت که پس از آپدیت گوشی خود به iOS 14.5، کالیبراسیون به شکل خودکار شروع می شود و شما میتوانید برای مشاهده کردن آن، به مسیر زیر مراجعه کنید.
 
  • Settings
  • Battery
  • Battery Health 
در این بخش پیامی دریافت میکنید که در آن به این اشاره شده است که کالیبراسیون باتری، ممکن است چندین هفته زمان ببرد و با چندین شارژ منظم اتفاق می افتد و وقتی کالیبراسیون به پایان رسید، اطلاعات سلامت باتری به شکل کامل به روز خواهند شد.
Battery recalibrating 2
لازم به ذکر است که در بعضی موارد، بعد از تکمیل فرایند کالیبره، ممکن است مشخص شود که سلامت باتری به طرز قابل توجهی کاهش یافته است، که در این صورت پیام سرویس باتری نمایش داده خواهد شد. در این صورت اپل باتری ‌های آسیب دیده را به صورت رایگان تعویض خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *