وبلاگ

آپدیت جدید ایرپاد منتشر شد + همراه ویژگی های جدید

آپدیت جدید ایرپاد منتشر شد + همراه ویژگی های جدید

آپدیت جدید ایرپاد منتشر شد ؛ اپل امروز بروزرسانی سیستم عامل جدید را برای نسل دوم ایرپاد ، ایرپاد پرو و ایرپادمکس منتشر کرد. هر سه مدل ایرپاد از سیستم عامل ۴A400 پشتیبانی می کنند که از ۳E751 برای ایرپاد استاندارد ،۳E756 برای ایرپاد مکس و ۳E751 برای ایرپاد پرو عدد بزرگتری به شمار میرود. اپل همچنین آپدیت سیستم عامل جدیدی را برای Beats Solo Pro ، Powerbeats 4 و Powerbeats Pro نیز منتشر کرده است.

مطلب آموزشی

آپدیت جدید ایرپاد چه ویژگی جدیدی دارد؟

کوپرتینویی ها اطلاعات خاصی در مورد مواردی که در سیستم عامل آپدیت شده برای ایرپاد پرو وجود دارد ارائه نمیدهند ، بنابراین نمی دانیمسیستم عامل جدید چه پیشرفت ها یا اشکالاتی را برطرف می کند. این آپدیت احتمالاًقابلیت Conversation Boost را به AirPods Pro اضافهمی کند.

Conversation Boost یک ویژگی در iOS 15 است که از میکروفون های پرتو گیر در ایرپاد پرو برای افزایش سطحمکالمات استفاده می کند.اینمورد برای کسانی که دارای مشکلات شنوایی خفیف تا متوسط ​​هستند بسیار کاربردیاست.

هیچ روش استانداردی برای آپدیت نرم افزار ایرپاد وجود ندارد ، اما این سیستم عامل به طور کلی به شکل خودکارنصب می شود ، یعنی در حالیکه ایرپاد به یک دستگاه iOS متصل است و شما به اینترنت وصل باشید به شکلخودکار آپدیت انجام می شود. قرار دادن ایرپاد ها در کیس ،اتصال ایرپاد ها به شارژ و سپس جفت شدن ایرپاد ها باآیفون یا آیپد باید پس از مدت کوتاهی به آپدیت می انجامد.

با انجام این مراحل می توانید سیستم عامل ایرپاد یا ایرپاد پرو را بررسی کنید :

  • ایرپاد یا ایرپاد پرو خود را به دستگاه iOS خود وصل کنید.
  • برنامه Settings را باز کنید.
  • روی General ضربه بزنید.
  • روی About ضربه بزنید.
  • گزینه ی AirPods را لمس بزنید.
  • به شماره کنار نسخه سیستم عامل یا Firmware Version دقت کنید.

اگر بعد از نصب به روزرسانی سیستم عامل تغییرات قابل توجهی پیدا کردیم ، جزئیات را به اشتراک می گذاریم ، امانرم افزار احتمالاً شاملبهبود عملکرد و رفع اشکال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *