پایه نگهدارنده لپ تاپ نیلکین Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand

  • قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه
  • ثبات تحمل بار
  • مواد آلیاژ آلومینیوم
  • پد سیلیکونی بدون لغزش
  • طراحی ساده و محکم
  • مناسب لپ تاپ و تبلت از 10 تا 17 اینچ

1,970,000 تومان

خاکستری | Gray

پایه نگهدارنده لپ تاپ نیلکین Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand

هنگام کار طولانی مدت با لپ تاپ، ستون فقرات، گردن و مهره های کمر در معرض خستگی است و این به دلیل وضعیت نشسته ناسالم ایجاد می شود. این پایه نگهدارنده لپ تاپ نیلکین Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand برای مشاهده راحت  تر و وضعیت نشستن بهینه شده است که به تسکین فشار روی مهره های گردن کمک می کند.

Nillkin ProDesk با ارتفاع و زاویه قابل تنظیم است. نگه داشتن خط دید شما روی سطح صفحه آسان است. سطح هولدر از آلیاژ آلومینیوم با فرآیند آندایزینگ شده، ساخته می شود در زیر پایه از سیلیکون بدون لغزش استفاده شده است.

قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه پایه نگهدارنده لپ تاپ نیلکین

مک بوک یا لپ تاپ خود را محکم و با ایمنی کامل در حالت ایستاده ارگونومیک روی پایه قابل تنظیم Nillkin ProDesk Laptop قابل تنظیم قرار دهید. ProDesk به امکان تنظیم هم ارتفاع و هم زاویه مجهز است ، به گونه ای که می توانید به راحتی خط دید خود را در همان سطح صفحه خود نگه دارید.  به عنوان مثال ، می توانید به راحتی ارتفاع را روی یک مانیتور رومیزی معمولی تنظیم کنید. 

در حین کار طولانی مدت ، مهره های گردن رحم و ستون فقرات می توانند حساس یا خسته شوند ، یک بیماری شایع ناشی از یک وضعیت نشستن ناسالم است. ایستاده را بر روی ارتفاع صحیح تنظیم کنید و آماده کار باشید ، به روشی سالم! این پایه لپ تاپ برای داشتن یک مکان راحت در حالت مشاهده و نشستن بهینه شده است.

تنفس بهتر لپ  تاپ

طراحی این پایه لپ تاپ به گونه ای است که هوای بیشتری را به مک بوک یا لپ تاپ شما می بخشد و آن را خنک تر می کند. استند لپ تاپ نیلکین به راحتی در کیف لپ تاپ شما حمل می شود. طراحی فوق العاده قوی تضمین می کند که استاندارد ProDesk قادر به حمل تا 12.5 کیلو است!

مناسب برای انواع لپ تاپ و تبلت

علاوه بر لپ تاپ ها ، این پایه برای تبلت ها نیز مناسب است. این استاندارد برای لپ تاپ ها و تبلت ها از 10 تا 17 اینچ مناسب است. وزن پایه لپ تاپ تنها 1.16 کیلوگرم وزن دارد ، بنابراین می توانید هر کجا که هستید ، آن را با خود ببرید. سطح آلیاژ آلومینیوم با ماسه ریز آندی شده است. این یک سطح پایدار برای لپ تاپ شما ایجاد می کند.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پایه نگهدارنده لپ تاپ نیلکین Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *