خبر

watchOS 7.4 برای اپل واچ منتشر شد + ویژگی ها

watchos 7 4

بروزرسانی جدید watchOS 7.4 در اختیار استفاده کنندگان از اپل واچ قرار گرفت.

در کنار منتشر شدن آی او اس 14.5، اپل از نسخه جدید سیستم عامل اپل واچ با نام واچ او اس 7.4 رونمایی کرد. این بروزرسانی همین حالا در اختیار عموم کاربران قرار گرفته است.

در آپدیت جدید سیستم عامل اپل واچ، کاربران این محصول قادر خواهند بود تا قفل صفحه نمایش آیفون خود را به کمک اپل واچ خود آنلاک کنند. به این ترتیب حتی با وجود همراه داشتن ماسک روی صورت، می‌توانید به راحتی قفل صفحه نمایش آیفون را باز کنید و از آیفون خود استفاده کنید.

iOS-14.5-Apple-Watch-Unlock-with-iPhon

برای استفاده از این روش، همراه داشتن اپل واچ، بسته بودن آن روی مچ دست،‌ مجهز بودن آن به رمز عبور و آنلاک بودنش است. با داشتن این شرایط، حتی با وجود همراه داشتن ماسک روی صورت نیز می‌توانید قفل صفحه نمایش آیفون خود را باز کنید.

این ویژگی روی آیفون 10 و مدل‌های بالاتر آن و اپل واچ سری 3 و نسخه‌های بعدی در دسترس کاربران خواهد بود.

در نسخه جدید watchOS 7.4 ، شاهد اضافه شدن قابلیت ECG در کشورهای جدید مانند استرالیا و ویتنام هستیم. این ویژگی برای دارندگان اپل واچ سری 4 و مدل‌های بعد از آن در دسترس قرار گرفته است.

در watchOS 7.4 قابلیت استریم کردن محتوای صوتی یا تصویری فیتنس پلاس روی محصولاتی که از ایرپلی 2 پشتیبانی می‌کنند، فراهم شده است. به این ترتیب می‌توانید به راحتی محتوای این سرویس را روی تلویزیون خود تماشا کرده و به آسانی ورزش‌ها و فعالیت‌های بدنی خود را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *